Kontakt

Denne side indholder alle kontaktinformationerne du ville skulle bruge. Først find den rigtige sektion, og derefter personen du skal tale med.

Bestyrelsen

Flemming Jensen

Flemming Jensen

Formand

Hjulets Kvarter 334A

Tlf. 20 19 40 02

Flemming.Uffe@Gmail.com

Gerda Bue Jensen

Gerda Bue Jensen

Bestyrelsesmedlem

Hjulets Kvarter 332A

Tlf. 66 15 46 21

Mobil. 30 58 62 78

GerdaBue@Gmail.com

Rasmus Raabjerg

Rasmus Raabjerg

Bestyrelsesmedlem

Hjulets Kvarter 380A

Tlf. 26 15 80 80

Raabjerg@Me.com

Marianne M Andersen

Marianne M Andersen

Bestyrelsesmedlem

Hjulets Kvarter 372A

Tlf. 65 93 26 18

Marianne.M.Andersen@Mail.dk

Susanne Østerkjærhuus

Susanne Østerkjærhuus

Bestyrelsesmedlem

Hjulets Kvarter 316C

Tlf. 40 96 18 46

Susannehuus@gmail.com

Ida B. Andersen

Ida B. Andersen

Suppleant

Hjulets Kvarter 342A

Tlf. 24 80 88 33

idabonde@gmail.com

Lisbeth de Lemos

Lisbeth de Lemos

Suppleant

Hjulets kvarter 334B
Tlf. 20 22 17 01
Lemos@youmail.dk

Ejendomsmestre

Ulrik Brolund Hansen

Ulrik Brolund Hansen

Ejendomsmester

Kim Brodersen

Kim Brodersen

Ejendomsfunktionær

Telefon til ejendomsmesterkontoret er: 63 133 180.

Mail til varmemesteren : Syd@civica.dk  

Ejendomsmesterkontoret er åbent for personlig henvendelse:

Tirsdag og Torsdag kl. 11.30 – 12.00.

Telefontid:

Mandag til fredag 11.30-12.00

Mandag til fredag 07.00-07.30

Når uheldet er ude, eller der sker skader i din bolig, eller i afdelingen, skal det være nemt at få hjælp: 

Akutnummer 70 25 02 01.